Marketing deweloperów – nowe badania

Marketing deweloperów – nowe badania

e-ffectica.pl po raz kolejny prowadzi badanie ankietowe dotyczące skuteczności marketingu firm deweloperskich. Badanie ma być kontynuacją przeprowadzonej w ubiegłym roku ankiety, której część wyników znajdziecie w tym artykule: „Jak internauci poszukują informacji o deweloperze”.

Część pytań w tegorocznej ankiecie została powtórzona, kilka lekko zmodyfikowaliśmy i dodaliśmy nowe. W tym badanu interesuje nas szczególnie zbadanie pierwszego miejsca w którym intrnauci stykają się z reklamą nowej inwestycji, jak wygląda ścieżka zakupowa, oraz gdzie według klientów, powinien być widoczny deweloper reklamowo.

Jeśli zatem jesteście w gronie osób, które są w trakcie poszukiwań mieszkania na rynku pierwotnym, właśnie je kupili, lub zrobili to nie dalej niż kilkanaście miesięcy temu, zachęcamy do udziału w badaniu: http://moje-ankiety.pl/respond-18258.html.

 

 

e-ffectica.pl specjalizuje się w marketingu deweloperów. Jesteś zainteresowany współpracą, analizami i badaniami? Zapraszamy do kontaktu: http://e-ffectica.pl/marketing-deweloperow/

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart