Jak zmienić stronę na Facebooku na Timeline

Jak zmienić stronę na Facebooku na Timeline

Z dniem 29 lutego na wszystkich stronach na Facebooku pojawiła się administratorom informacja o nowym wyglądzie stron Timeline:

O czym należy pamiętać przy zmianach:

1. w górnej części widoczna będzie grafika szerokości 850 pikseli. To dużo więcej miejsca na umieszczenie ciekawych informacji o naszej firmie. W Cover Photo nie możemy jednak umieszczać wszystkiego. Facebook zabronił umieszczania strzałek pokazujących poszczególne elementy strony, danych kontaktowych, czy buttonów wzywających do polubienia strony lub innych akcji. Jeszcze nie wiemy jak będzie to kontrolowane, jednak przy stronach których moderowaniem zajmujemy się na codzień, będziemy unikać niedozwolonych elementów.

Dotychczas istniejące zakładki powitalne zostaną usunięte z naszych stron. Nie ma potrzeby ich dalszego utrzymywania, zniknie bowiem opcja ustawienia strony docelowej przy pierwszym wyświetleniu.

Pozostałe zakładki widoczne będą w lekko zmienionej formie. Przykładowo:

Logotypy zakłądek są znacznie większe niż dotyczczas. W górnym rzędzie widoczne są jednak tylko 2 wybrane, pozostałe są dostępne po rozwinięciu.

Również same zakładki ulegną zmianie – więcej miejsca na ekspozycję oferty, grafik i pozostałych elementów, z pewnością ułatwi pracę.

Wszystkie strony już 30 marca będą widoczne w formacie Timeline. Warto więc już dziś przygotować się i samemu zamienić stronę. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w tym zakresie, e-ffectica.pl w marcu świadczy specjalną usługę umożliwiającą dokonanie zmiany w Państwa imieniu.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart